1 ayda 5 kilo verdiren diyet listesi

1 ayda 5 kilo verebilmek uzmanların görüşüne göre de idealdir. Ancak bir çok insan, bunun için diyetlerine bol bol su ve bitki çayı dahil etmekte, bunun yanı sıra bünye ve metabolizmalarına en uygun olan yöntemleri bulup denemektedirler.

null

Bayanlar yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde nasıl kilo verebilirim? sorusunun yanıtını aramaktadır. Elbette günümüzde bir çok yöntem vardır ancak en etkilisinin hangisi olduğu yine bizim bileceğimiz birşeydir. Bizler size, her bünyeye faydalı olacak özel bir formül sunuyoruz. Yeşil çay, biberiye, kekik, mate ve funda yaprağı. Bu karışım sayesinde bir ayda ortalama 5 kilo kadar verebilmeniz kaçınılmazdır.

Yaza fit girebilmek için bir- bir buçuk ay size yetecektir. Bu süreç içerisinde azimle uygulayacağınız sağlam bir program, son derece faydalı olacaktır. Bu program da, sağlıklı bir karışımdan geçer. Anahtar bizlerin elinde yani bu formül sayesinde.

Yeşil çay, biberiye, kekik, mate ve funda yaprağı karışımını, çay olarak günde 3 bardak tüketmeniz yeterli olacaktır. Üstelik uzmanların hepsi bu kanıtlanmış formülü onaylıyor. Bu diyet sayesinde aç kalmadan 1 ayda 5 kilo rahatlıkla vereceksiniz.

Bu formüle uyumlu, sağlıklı bir de diyet listesi ekledik. Yiyerek kilo verebilmeniz için ideal. Buyrun o altın anahtarın bir parçası daha;

SABAH
08:00 08:30 – sınırsız domates salatalık 2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir(yada bir haşlanmış yumurta) 5 adet zeytin 1 dilim kepek ekmeği (uno lıght)

10:00- bir porsiyon meyve

12:00 13:00- 6 kaşık sebze yemeği, yoğurt veya corba salata

15:00- bir porsiyon meyve

16:00- bir porsiyon meyve

19:00- iki köfte büyüklüğünce ızgara et yada sebze yemeği bol salata

ve yatana kadar bir porsiyon meyve ve bir bardak süt hakkınız var.(bu meyve ve sütü meyveli bir kase dondurmaylada değişebilrisniz:Yorum yapin

diyet reklam
diyet reklam
Diyet | İletişim | Reklam | Gizlilik sözlesmesi | Site haritası |

Copyright ©2010 Diyetist.com. Her Hakkı Saklıdır.