1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet

Bu diyetteki en önemli öğün kahvaltıdır. Kahvaltı yeterli yapılırsa öğle ve akşam yemeği daha az yenilir.

1 ayda 8 kilo verebilmek için buna dikkat etmek gerekir. Buna ek olarak gün içindeki öğün sayınızı artırmanızda fayda var. 3 ana öğünün yanı sıra 2 ara öğün yapmak uygun olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken önemli şeylerden birisi de ana öğünlerde yemeği fazla yememek. Çok yerseniz vereceğiniz kilo miktarı azalır ve son olarak alkol kullanıyorsanız, diyet süresince alkole ara verin.

1 Ayda 8 Kilo

1 Ayda 8 Kilo

1 ayda 8 kilo verdiren örnek diyet listesi:

Kahvaltıda; İnce dilimlenmiş 1 dilim ekmeğin üzerine yağsız beyaz peynir sürüp yanında 4-5 tane zeytin, bir dilim kepek ekmeği ve istediğiniz sayıda salatalık – domates yiyebilirsiniz.

Ara öğünü atlamamalısınız. ara öğünde yiyeceğiniz bir adet yeşil elma açlığınızı bastıracaktır.

Öğle yemeğinde ara öğün yaptığınız için çok az olmayacaksınız. İçeceğiniz bir kase çorbanın yanında bikaç kaşık yemek (zeytinyağlı olmalı) bir tabak salata ve 1 dilim kepek ekmeği yeterli olacaktır.

Ardından yine ara öğünüzü yapmalısınız. Ara öğünde bir adet yeşil elma yada bir su bardağı kadar yoğurt yiyebilirsiniz. Yağsız yoğurt önerilir.

Akşam yemeğinde öğle yemeğindeki menüyü tekrarlayacaksınız.

Diyetten daha iyi sonuç alabilmek için; Günlük min. 2 litre su tüketmeli ve min. 2 saat yürümelisiniz. Akşam yemeğinizi 19:00’dan daha geç saate bırakmamalısınız.

Bu programa uymanız durumunda 1 ayda 8 kilo verebilmeniz mümkün.Yorum yapin

diyet reklam
diyet reklam
Diyet | İletişim | Reklam | Gizlilik sözlesmesi | Site haritası |

Copyright ©2010 Diyetist.com. Her Hakkı Saklıdır.