Pilates ile Basen Eritme

En hızlı kilo verdiren yöntemlerin başında gelen pilates ile bölgesel yağlanmalardan da kurtulmanın mümkün olduğunu biliyor musunuz?

Pilates topu ile yapacağınız birkaç basit hareket özellikle basen bölgesindeki yağlarınızdan hiç yorulmadan kurtulmanızı sağlayacak. Ancak şimdiden bilmeniz gerekiyor, bu egzersizleri her gün düzenli olarak yapmalısınız. Aksi halde yüz güldüren bir neticeye ulaşmanız çok uzun zaman alabilir.

Pilates ile Basen Eritme

Pilates ile Basen Eritme

Pilates Topu ile Basen Eritme

Basenlerinizin incelmesini ve sıkılaşmasını istiyorsanız pilates topunu ayağınızın altına, hafif geride duracak şekilde yerleştirin. Topu ayağınızın altında kaydırırken öne doğru eğilin ve kalkın. Ancak eğilirken nefes vermeniz karın kaslarınızı çalıştırmak için önemlidir. Aynı zamanda basen bölgenizde birikmiş olan yağların da vücuttan atılmasını hızlandırıyor.

Bir diğer hareket de yanlara doğru esnemenizdir. Yere oturarak topu iki elinizin arasına alın. Ardından sağa ve sola doğru esneme hareketleri yapın. Bu hareketler de bel bölgesinde birikmiş olan yağları yok ediyor. Böylece çok daha fit bir vücuda sahip olabiliyorsunuz. Pilates ile yalnızca basen bölgenizdeki yağları değil, tüm vücudunuzdaki yağlardan kurtulabilirsiniz. Ancak doğru hareketleri düzenli olarak yapmanız gerekiyor.Yorum yapin

diyet reklam
diyet reklam
Diyet | İletişim | Reklam | Gizlilik sözlesmesi | Site haritası |

Copyright ©2010 Diyetist.com. Her Hakkı Saklıdır.